Кошик
34 відгуків
Знайшли дешевше? - Телефонуйте нам, ціни договірні. ЗНИЖКИ!!КУПИТИ

МОТОБЛОКИ

  Мотоблок — універсальний мобільний енергетичний засіб на базі одновісного шасі, різновид малогабаритного трактора.   Слово мотоблок увійшло до вжитку в українській мові в 80-і роки. Воно замінило незручні у вживанні терміни, що використовувались раніше: пішохідний трактор, малогабаритний трактор пішохідний, одновісний трактор. Оператор, керуючий мотоблоком, крокує слідом за машиною по оброблюваному ґрунті, тримаючи машину за ручки управління.

 За способом агрегатування зі знаряддям розрізняють колісні мотоблоки і мотокультиватори (мотознаряддя). У колісного мотоблока робота знаряддя здійснюється за рахунок тягового зусилля, створюваного колісною ходовою частиною, а у мотокультиватора знаряддя (фреза, пропольник) встановлюється на провідну вісь замість коліс. Багато мотоблоків допускають різні схеми агрегатування, але, як правило, для легких мотоблоків базовою комплектацією є фрезерний мотокультиватор, а для важких — колісний плуг.

  Мотоблоки застосовуються для суцільної та міжрядної обробки ґрунту на невеликих ділянках (сади, теплиці, клумби), для скошування трави, прибирання снігу, приводу стаціонарних машин, перевезення вантажів на невеликі відстані (з використанням напівпричепів).

 Мотоблоки середнього класу комплектуються знімними колесами і ґрунтообробними фрезами, плугом, бороною, підгортальником, косаркою, напівпричепом.

  Важкі мотоблоки мають незмінні колеса. Комплектуються плугом, фрезою, що приводиться від валу відбору потужності, косаркою, бороною, культиватором, снігоочисником, бульдозерним відвалом, граблями, напівпричепом.

Необхідний набір знарядь споживач купує окремо від мотоблоку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner