Кошик
34 відгуків
Знайшли дешевше? - Телефонуйте нам, ціни договірні. ЗНИЖКИ!!КУПИТИ

Zubr

 Мотоблоки «Зубр» - міні-помічник для дачника

 Власне господарство - це не тільки вирощені своїми руками овочі, але і досить вигідний бізнес. Екологічно чисті продукти з невеликих ферм зараз використовуються величезною популярністю. Чи можна вручну обробити земельні ділянки? Якщо річ йде про місце у 3-4 сотки, то проблем не виникне. А що робити з площами до 3 гектарів? Обробляти такі поля вручну не вистачить сил. У таких випадках варто купити мотоблок «Зубр». 

 Спеціальна техніка призначена для механізації робіт на дачних ділянках, присадибних територіях, невеликих фермах і садах. З її допомогою можна швидко перекопати грунт, зробити рядки на грядках, посадити насіння рослин і навіть перевезти зібраний урожай на склад. Мотоблоки «Зубр» відрізняються між собою потужністю, продуктивністю, функціональністю.

 Мотоблоки «Зубр» виробляються в Китаї і заслужено вважаються одними з найпотужніших серед техніки інших виробників. Вони прості в обслуговуванні, а в разі поломки їх легко відремонтувати. Оригінальні запчастини для мотоблоків «Зубр» завжди є у продажі.

Фермери, городники і садівники вибирають мотоблоки «Зубр» за рахунок таких особливостей:

1. Наявність двох видів систем охолодження. Мотоблок «Зубр» може працювати при високих температурах практично без перерв, не нагріваючись.

2. Економічність. Мінімальне споживання пального дозволяє експлуатувати техніку на великих ділянках

3. Продуктивність. Важкі дизельні мотоблоки «Зубр» здатні успішно виконувати сільськогосподарські завдання на ділянках площею до трьох гектарів. Глибина орання грунту становить до 0,3 метра.


 Ціна дизельних мотоблоків «Зубр» буде залежати від моделі. Легкі машини коштують дешевше, а важка, потужна техніка - дорожчі.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner