Кошик
34 відгуків
Знайшли дешевше? - Телефонуйте нам, ціни договірні. ЗНИЖКИ!!КУПИТИ

Про нас


 Найкращі в категорії «ціна-якість», практично найдешевші на території Львівської і Волинської області, різноманітні моделі мотоблоків залежно від потреби (обробка грунту, сінокосіння, полив, підмітання, очистка снігу, перевезення вантажів і т. д.) і величини земельної ділянки, з електричними, бензиновими та дизельними двигунами різної потужності, з ручним та електричним запуском.
 Один мотоблок середньої потужності (Zirka IZ105, 6 к.с. ) практично замінює пару коней, економний (470 г дизпалива на годину роботи), набагато дешевший найдешевшого трактора, не змінює структуру грунту, дає можливість механізувати роботи у важкодоступних місцях, не потребує наявності водійського посвідчення та державної реєстрації, доступний для управління навіть жінками та дітьми.   Використання фрези дає можливість не тільки рихлити грунт, а й позбутись коріння бур'янів та знищити шкідників, внаслідок чого зменшується або й зовсім відпадає потреба у використанні отрутохімікатів. Комплектація причепом дає можливість перевозити вантажі масою до двох  тон зі швидкістю до 22 км/г.

 Свою історію компанія почала з придбання мотоблоку в особисте користування її керівником для роботи протягом сезону на власній присадибній ділянці. Мотоблок настільки сподобався, що в подальшому було прийнято рішення допомогти у забезпеченні подібною технікою і своїм співвітчизникам.

 Головним принципом роботи компанії є індивідуальний підхід і шанобливе ставлення до кожного клієнта.

На всі мотоблоки надається 2 роки гарантії.

Діє система знижок.

Можлива доставка.

Інформація про компанію

Назва:
«Мотоблоки-Волині»
Тип компанії:
Торгова компанія
Бренди:
Kentavr, Zubr, Garden scout, Lider, DW, ДТЗ,

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2008
Організаційно-правова форма:
Приватне підприємство

Ринкова діяльність

Основні клієнти:
Власники земельних ділянок.

Інформація про виробництво

Місцезнаходження виробництва:
Китай, Україна, Польща, Німеччина, Японія.
Контроль якості:
Зовнішній та внутрішній

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner