Кошик
34 відгуків
Знайшли дешевше? - Телефонуйте нам, ціни договірні. ЗНИЖКИ!!КУПИТИ

Kentavr

  Хто має город, той чудово знає: щоб отримати добрий врожай, про землю треба піклуватися весь рік. Інакше ґрунт пересохне, а бур’ян та дика багаторічна поросль згублять весь урожай. Для обробки ґрунту, догляду за рослинами, збирання врожаю використовують безліч сільськогосподарських інструментів: ґрунтозачепи, культиватори, підгортальники, плуги, ґрунтофрези, картоплекопачі, сівалки зернові та овочеві, косарки, причепи та ін. Щоб не оснащувати кожен механізм мотором, колесами, органами керування, інженери створили мотоблок. А більшість сільськогосподарських інструментів роблять знімними. 

  Щоб вирішити безліч проблем, достатньо купити мотоблок Кентавр ТМ. З його допомогою можна перекопати, розпушити ґрунт, збагатити ґрунт добривами, прополоти бур’яни, вигребти тверді коріння та стебла рослин, посадити, підгорнути рослини, прибрати урожай та доставити зібране у двір. Варто лише правильно вибрати й застосувати оснащення, навісне, причіпне обладнання. Мотоблок пригодиться для обробки малих та середніх ділянок землі.

  Мотоблок ТМ Кентавр вбереже руки та спину від багатогодинного навантаження. Завдяки ведучим колесам немає потреби штовхати агрегат вручну під час виконання будь-яких сільськогосподарських робіт.

  Висока швидкість обертання фрези — від 90 до 400 об/хв і максимальна глибина розпушування 190–200 мм дають змогу обробити ділянку якісно та швидко за один прохід. Коробки передач, якими оснащені мотоблоки ТМ Кентавр, дають змогу вибрати швидкість руху від зручної для точної роботи 2 км/год до 25,9 км/год — щоб швидше доставити причіп із зібраним урожаєм до місця зберігання.

  Чудова комплектація та технічні рішення гарантують тривалий ресурс агрегатів. Колеса з протектором «ялинка» з великими ґрунтозачепами дають добру тягу та чудову прохідність навіть на слабких та мулистих ґрунтах.

Ідеальне центрування забезпечує легку керованість. Мотоблок ТМ Кентавр можна повернути або розвернути практично на одному місці.

Типи мотоблоків ТМ КЕНТАВР

Компанія Кентавр виготовляє три різновиди мотоблоків:

  • бензиновий мотоблок з повітряним охолодженням;

  • дизельний з повітряним охолодженням;

  • дизельний з водяним охолодженням.

  Для обробки присадибної ділянки або невеликого городу краще купити бензиновий мотоблок малої потужності — 7 к. с. І з великою ділянкою він теж впорається, просто робота займе більше часу.

  Бензинові мотоблоки найлегші та прості в експлуатації. Вони оснащуються надійними чотиритактними двигунами, для роботи яких однаково добре підходить бензин АІ-92 та АІ-95. Система повітряного охолодження робить механізм досить простим, надійним і недорогим. Запуск таких двигунів менш ніж інших залежить від температури повітря. Це полегшує експлуатацію в зимовий час.

  З роботою на не надто великих ділянках чудово впорається й мотоблок дизельний, 6 к. с., з повітряним охолодженням. Через особливості конструкції мотоблок дизельний важить більше, ніж аналогічний за потужністю бензиновий. Але зате дизельний мотоблок, повітряне охолодження, витрачає менше палива на ту ж саму роботу та має добру тягу навіть на низьких обертах. Ручний або електричний стартер дає легкий запуск.

  Усі мотоблоки ТМ Кентавр можуть впоратися з досить великими обсягами робіт. Однак, для обробки великих площ, тривалої роботи на твердих, в’язких ґрунтах, у будь-який сезон і будь-який час доби краще купити важкий дизельний мотоблок з водяним охолодженням. Система водяного охолодження робить мотоблок важчим проти аналогічного за потужністю й тяговим зусиллям дизельним мотоблоком з повітряним охолодженням. Але зате вона створює більш сприятливий тепловий режим роботи. Це підвищує ефективність використання пального. Тому дизельний мотоблок (водяне охолодження) має найнижчу витрату палива на виконану роботу. А ще цей тип агрегатів найбільш оснащений. Усі дизельні мотоблоки ТМ Кентавр з водяним охолодженням обладнані електрогенератором, багато — електростартером, фарою. Електростартер полегшує запуск навіть за низької температури повітря. За достатньої кваліфікації установника мотоблок із ручним запуском можна дообладнати електростартером.

  У конструкції мотоблоків ТМ Кентавр є все, що необхідно, і немає нічого зайвого. Завдяки цьому вони мають найважливішу перевагу — високу функціональність за мінімальної ціни.

  Менші розміри водночас із достатньою енергоозброєністю дають мотоблоку в деяких випадках істотні переваги навіть перед колісним трактором. Адже завдяки компактності він може працювати на ґрунті з досить складним рельєфом і навіть між деревами — там, де не проїде трактор. А незрівнянно менша ціна купівлі, паливна економічність та низькі витрати на обслуговування роблять мотоблок ТМ Кентавр значно доступнішим і вигіднішим за трактор.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner