Кошик
34 відгуків
Знайшли дешевше? - Телефонуйте нам, ціни договірні. ЗНИЖКИ!!КУПИТИ

Велосипеди SPARK

Велосипеди SPARK: алюмінієва рама/сталева рама, дитячі

 

 Сьогодні велосипед — це один із найпоширеніших видів транспорту. Але чому? Хіба мало інших винаходів, таких же швидких, зручних, корисних для здоров'я, які не шкодять природі? Головна його перевага — у почутті єдності людини з велосипедом, коли піднімається настрій, а світ навколо сяє яскравими барвами. Усі турботи та проблеми забирає вітер, що шумить у вухах. Їзда велосипедом дозволяє досягати межі досягання за рахунок своїх фізичних можливостей. У цьому не допомагають ні двигуни, ні електронні пристрої.

 «Дихати на повні груди і відчувати життя», — точніше не скажеш про час, проведений у сідлі велосипеда. Велобайк втілює у собі нові досягнення техніки, технології та ергономіки.
 

Відмінні риси велосипедів SPARK

 Компанія випускає велосипеди різних типів та розмірів: зі сталевою та алюмінієвою рамою, гірські, гібридні, спортивні для підлітків, дитячі. Всі вони чудово поєднують міцність та легкість. Значну частину гірських та гібридних велосипедів виготовляють із алюмінію.

 Велосипеди з алюмінієвою рамою мають легку і міцну конструкцію, яка допомагає проявити себе, досягти меж сили, спритності, витривалості. Велосипед допомагає відчути свою єдність зі світом, від якого не відокремлюють ні стіни, ні вікно, ні дах.   Залишіть позаду всі турботи та проблеми!)

 Купити велосипед гірський дорослий з алюмінієвою рамою - це відмінний вибір, якщо ви любите активний відпочинок та велопрогулянки пересічною місцевістю.

Алюмінієвий велосипед, 26 колеса якого спрощують їзду пересічною місцевістю, встановлений на наступних моделях: Shark Jack 19, Spark Bay 17, Spark Dan 19, Spark Hunter 19, Spark Tracker 18, Spark Rover 17.

 

 Велосипедисти вище за середній зріст виберуть для себе велосипед на 29-их колесах і з 20-дюймовою рамою, Spark Creek 20, Spark Montero 20.

 Велосипед підлітковий алюмінієвий стане тим ключем, який відчинить двері вашій дитині у світ пригод та нових відкриттів.

     Переваги алюмінієвих велосипедів SPARK

 Їзда на велосипеді має приносити задоволення — один із головних принципів, якими керуються інженери компанії SPARK. А для цього велосипед має відповідати всім запитам покупця, виправдовувати очікування. Тому велосипеди з алюмінієвою рамою: чоловічі, жіночі, підліткові відрізняються сучасним дизайном, комфортністю, міцністю.   Залежно від потреб можна вибрати універсальний чи спеціалізований велосипед.

Особливості алюмінієвих велосипедів SPARK

 Залежно від індивідуальних особливостей байкера та умов експлуатації з десятків велосипедів із алюмінієвою рамою можна вибрати саме той, що вам потрібен.
Алюмінієвий байк – це легкий, але водночас міцний та довговічний транспорт, серед моделей багато гірських, гібридних та підліткових. Як правило, гірський велосипед (mountain bike, або МТВ) призначений для катання поза дорогами. Але для техніки Spark такого обмеження немає. Рама із міцного алюмінієвого сплаву надійно зварена.   

 Купити алюмінієвий велосипед - це означає мати транспорт, на якому комфортно і приємно їздити навіть тривалий час, не відчуваючи втоми та напруги. Він забезпечений великою кількістю передач, які дозволяють вибрати оптимальний режим руху рівною дорогою або складним рельєфом. Оснащений жорсткою або амортизаційною пружинно-еластомірною вилкою він однаково добре підходить для катання містом та пересічною місцевістю. Може мчати швидше вітру дорогою або енергійно підніматися вгору. Тому незалежно від спеціалізації велосипеди SPARK — чудовий вибір.

 У компанії Spark чудово розуміють, що велосипед має забезпечити комфорт та безпеку. Тому всі моделі оснащені надійними гальмами. Для зручності управління та безпеки грипси на кермі мають покриття ПВХ або гумове. Сталеві шатуни та системи провідних зірочок забезпечені захистом від влучення одягу.

 

 До найбільш міцних і надійних відносяться сталеві байки. Їхня міцна рама чудово гасить дрібні вібрації, що виникають при русі.
У сталевого велосипеда сталевий характер. Він подолає кілометри доріг і бруду, доставляючи свого господаря на пагорби і височини, може мокнути під дощем, мерзнути на морозі взимку, а потім знову як ні в чому не бувало жваво котитися дорогою, тільки вітер шумить у вухах. Це й не дивно. Адже у конструкції велобайка використовуються сучасні досягнення виробництва та науки.

Особливості сталевих велосипедів Spark

 До найбільш міцних і надійних відносяться сталеві байки. Міцна рама чудово гасить дрібні вібрації, що виникають під час руху. Залежно від індивідуальних особливостей водія та умов експлуатації з десятків моделей можна вибрати саме той велосипед, який вам потрібен. Якщо хочете купити велосипед гірський дорослий, у Spark ви знайдете те, що шукаєте, адже серед сталевих моделей Spark багато гірських та гібридних. Як правило, гірський велосипед (mountain bike, або МТВ) призначений для катання поза дорогами. Але для техніки Spark такого обмеження немає. Це чудово оснащений та комфортабельний транспорт з великою кількістю передач. Вони дозволяють вибрати оптимальний режим руху як за складним рельєфом, так і гарною дорогою. Оснащені жорсткою або амортизаційною пружинно-еластомірною вилкою вони однаково добре підходять для катання містом та пересічною місцевістю. На них можна мчати швидше вітру дорогою або підніматися в гору.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner